Tá najlepšia nafukovačka 

Len tak si poleňošiť na pláži, vychutnávať si sladké ničnerobenie, horúce slnečné lúče a pozorovať hladinu mora alebo jazera. Hmmm skvostná predstava. Teraz môže byť tvoj pocit relaxu ešte slastnejší, ak si zoberieš k vode SeeTee. Zabudni na piesok na deke, ležanie na kameňoch alebo iný nekomfortný terén. So SeeTee máš o super pohodlie postarané. So SeeTee už viac nemusíš behať po pláži a hľadať to najlepšie miesto. Môžeš si ho totiž priniesť rovno so sebou. 

Vezmi SeeTee za dobrodružstvom

Urob si výlet do hôr a vezmi SeeTee so sebou. Objavuj krásy prírody a jej jedinečné čaro. Zastav sa na chvíľu, možno aj dlhšie, "vyčaruj" si zo SeeTee pohodlnú pohovku a vychutnaj si naplno ten pocit. SeeTee presne vie, ako ti spríjemní daný moment. Je to tvoj najlepší parťák pre všetky outdoorové aktivity a je vždy za každé dobrodružstvo. Stačí ho zbaliť do malého vaku, prehodiť cez plece a môžeš vyraziť. 

Bláznivé šantenie pre deti

Zábavný a hravý sedací vak, ktorý budú deti milovať. SeeTee je neodolateľný pre každé dieťa, ale zároveň veľmi odolný voči "detskej fantázii".  Deti sa s ním môžu bezpečne hrať a kedykoľvek si na ňom oddýchnuť. Vďaka svojmu tvaru a žiarivým farbám sa perfektne hodí do každej detskej izby. V prípade potreby sa jednoducho vyfúkne a zbalí do malého vaku, ktorý nezaberie takmer žiadne miesto. Detské postele tak nie sú jediné miesto v izbe, kde si môžu deti zložiť hlávku.

Užívaj si pohodu na festivale

Perfektná hudba, skvelí ľudia, fantastická atmosféra. Užívaj si teraz ešte viac. Na letnom festivale určite potrebuješ SeeTee. SeeTee pár ľahkými ťahmi naplníš vzduchom a za niekoľko sekúnd máš šikovnú pohovku, na ktorej si môžeš oddýchnuť alebo z nej pohodlne sledovať koncert. Rýchle, jednoduché, bez námahy. So SeeTee si letný festival užiješ tak ako sa patrí!